Recenze produktů

Tabule no working..

11. dubna 2017 v 14:11 | Kozí máma
Jako další přemět k recenzi pro postovnezdarma.cz jsem obdržela trošku recesivní tabuli "No working during drinking hours" - překvapení pro manžela.


Vzhledem k tomu, že se jedná o estetický předmět a ne užitkový, tak k tomu není moc co psát. Retro provedení se mi líbí, tabule je z poměrně bytelného materiálu, takže pokud na ní nebudete dříví štípat, tak něco vydrží.

Testování produktů -Sportovní láhev s infuzérem

18. ledna 2017 v 14:42 | Kozí máma

Jako další produkt k otestování jsem si vybrala sportovní láhev s infuzérem. Zaujal mě její moderní design i funkčnost.
Nejprve asi začnu pozitivy: mimo příjemného designu a několika barevných variant je dalším plusem to, že infuzér je vyjímatelný a prostor pro pití obsahuje i sítko, takže nehrozí, že obsah infuzéru během pití vypijete (což by v případě bylinek nebylo moc příjemné).
Na druhou stranu nejsem moc spokojená s použitým materiálem. Na láhvi je uvedený symbol, který spotřebitele informuje o složení plastu:
Což je symbol pro složení, kde se může vyskytovat i Bisfenol A, u kterého jsou prokázány nepříznivé účinky na lidské zdraví. Na dnu láhve je sice vyryto, že je láhev BPA FREE, ale nadruhou stranu chybí potvrzení o zdravotní nezávadnosti a symbol, který by odpovídal evropským nařízením potvrzující to, že je láhev určená pro styk s potravinami.
Přestože ted láhev byla zdarma (a tímto webové stránce www.postovnezdarma.cz děkuji) a věřím, že jsme si spolu mohly užít pár hezkých chvil, za mě letí do tříděného odpadu.

Sítko na čaj

26. září 2016 v 20:07 | Kozí máma
Lidé rádi kritizují. A lidé rádi kritiky čtou. Tak jsem se rozhodla, že svůj blog rozšířím o další rubriku, kde budu psát recenze na výrobky, které mají uplatnění v gastronomii.
Prvním takovým výrobkem je kreativní sítko na čaj, které ocení zejména nejmenší konzumenti. Zakoupit jej můžete na www.postovnezdarma.cz


Líbí se mi, že součástí balení je i odkládací podložka na sítko. Sítko je také dostatečně velké na to, aby se do něj vešel i větší obsah, je možné ho tedy použít na příklad i na svařák. Je taky fajn, že "packy" se přizpůsobí velikosti hrnku a díky odděleným částem se packy nezahřejí a člověk se při vyndávání nepopálí.
Co se týče nevýhod výrobku, tak je z křehkého materiálu, takže si nejsem jistá, jak dlouho vydrží. A taky to, že pokud dáte žabku malému dítěti do hrnku, tak by si jí mohlo s trochou neštěstí ublížit.

 
 

Reklama